URBAN CARE SHAKE’N REPAIR MILK TREATMENT

URBAN CARE SHAKE’N REPAIR MILK TREATMENT

8 Temmuz 2019 5 Yazar: Patabek

Mis kokulu bir saç köpüğü incelemesiyle herkese merhaba. Bu yazın vazgeçilmezleri arasına giren urban milk shake den birazcık bahsetmek istiyorum. Saç köpüklerinin etkisini zaten bir çoğunuz biliyorsunuzdur. Saçları düzleştirmek veya kıvırcıklaştırmak için bir çok farklı markanın saç köpüklerini kullandım bu ise saçları onarmayı vadeden bir ürün. Ürünün 3 farklı versiyonu var benim kullandığım ise saçları onarmak için olanı diğerlerini kullanmadım bu sebeple yorum yapamayacağım.

Gelelim ürün incelemesine öncelikle kokusunun ne kadar muazzam olduğunu söylemeden bu yazıya başlamak oldukça yanlış olur. Sırf kokusu için bile alınabilecek bir ürün. 3 haftadır düzenli olarak kullanıyorum saçları yumuşaklaştırıp parlattığı gözle görülür bir etki. Özellikle saç uçlarım yaz aylarında kışa oranla çok daha fazla kuruyor bu sebeple bende yoğun yağ bazlı ürünler kullanıyorum fakat bu ürünle tanıştıktan sonra yağ kullanmayı neredeyse bıraktım. İlk kullandığınız anda yumuşaklığı hissedebiliyorsunuz. Ürünü ilk aldığım zaman tek amacım saçlarımın güzel kokmasını istememdi fakat kullandıktan sonra yumuşaklık etkisi beni kendine aşık etmeyi başardı.

Ürünün kokusu milkshake gibi hatta saçlarına ısırma isteği oluşturduğunu söylesem abartmış olmam. Fakat ürünü kullanırken birazcık dikkatli olmak gerekiyor yoğun miktarda kullanırsanız saçlarınızın yağlanmasına sebep olabilirsiniz. Aslına bakarsanız her üründe olduğu Gibi kontrollü kullandıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Kokusu biraz ağır, yoğun koku sevmeyenleri rahatsız edebilir fakat gün içerisinde kokusu oldukça hafifliyor.

Ürünü vaatleri;
İçerisinde keratin barındırdığı için saçları onarmayı
Yumuşatmayı
Elektriklenmeyi azaltmayı
Saçlara şekil vermeyi…

Ürünün vaatlerine baktığım zaman hemen hemen hepsini gerçekleştirdiğini söyleyebilirim. Bende ki seyahat boyu neredeyse bitti bu kez orijinal boyunu satın alacağım. Açıkçası seyahat boyu sürekli çantamda taşımak için oldukça el verişliydi canım sıkıldıkça saçlarıma sürüyordum.

Kullanım şekilleri;
Islak saça uygulanması önerilen ürün kuru saç içinde kullanılabiliyor. Duştan çıktıktan sonra nemini aldığınız saça avuç içerisine ceviz büyüklüğü kadar aldığınız ürünü uygulamak yeterli olacaktır. Çok yoğun uygulanması halinde ağır bir kokuya sebebiyet vereceğinden kontrollü kullanmaya özen göstermek gerekir. Orijinal boyutunun satın fiyatı 46 tl civarında değer mi değmez mi bilemeyeceğim fakat ürünü satın almak istiyorsanız indirimleri bekleyebilirsiniz.