Saç bakımı & Hask keratin saç bakım yağı

Saç bakımı & Hask keratin saç bakım yağı

5 Şubat 2019 15 Yazar: Patabek

Herkese musmutlu günnlerr
Bugün ki yazımız istek üzerine bir saç bakım ürünü hakkında olacak, hask markasına ait keratin bakım yağı hakkında uzun uzun konusup deneyimlerimi alınmaya değer mi değmez mi bunu paylaşacağım.
Öncelikle saç bakım yağlarına karşı olan ilgimi beni yakından tanıyan insanlar çok iyi bilir, saç yağlarının onarıcı etkisine çok fazla inanıp her markanın saç yağlarını denemeye çalışıyorum. Bu yağ ise deneyimlediklerim arasında en sevdiklerimden olmasına rağmen elimde ki şişe bittikten sonra tekrar almayacağım listesine girdi. Sebebini detaylı olarak aktarmadan önce yağın içeriği ve yapısıyla ilgili biraz açıklama yapayım..


Öncelikle ürün 18ml’lik minnacık bir cam şişe içerisinde satılıyor, fakat kapağı o kadar uydurmasyon yapılmış ki çantaya atmanız mümkün değil. Özellikle bir kaç kullanımdan sonra kapağa dokunmanız açılmasına sebep oluyor. Bu kadar minik ürünü yanımda taşıyamayacaksam minik olmasının ne anlamı var ki ?

Sevmediğim şişe tasarımının aksine etkisi oldukça büyük olan bir ürün. İçerisinde barındırdığı keratin yağı sebebiyle saça inanılmaz bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Kuru ve ıslak saça uygulanabiliyor. Tercihiniz doğrultusunda duştan sonra veya saçınıza ısı uygulamadan önce uygulayabilirsiniz. Saçtaki elektiriklenme ve kabarma sıkıntısını da en aza indiriyor.
Anlata anlata bitiremeyeceğim bir ürün desem yeridir.
Gece yatmadan önce tüm saçıma, saç diplerim dahil masaj yaparak uygulamayı daha çok seviyorum çünkü ürünün yapısı oldukça yoğun. Katı kıvama sahip olan yağların saçları ağırlaştıracağı düşüncesi sebebiyle gün içerisin de uygulamayı tercih etmiyorum. Ürün bu kadar iyiyken neden tekrar satın almayacağım konusuna değinmek istiyorum.
İnanın kaç şişe satın aldım kaç şişe bitirdim ben sayamadım fakat en az 7-8 tane kullanmısımdır fakat fiyatında ki inanılmaz artış sebebiyle ürüne oldukça kinlendim. İlk satın altığım zamanlarda 5 tl civarı olan ürünün bügünkü satış fiyatı 17 tl. Her ne kadar ürünün etkisini sevsem de 18ml ürüne asla verilmeyecek bir para.