Astral Seyahat Nedir ?

Astral Seyahat Nedir ?

10 Eylül 2017 6 Yazar: Patabek

Asteral seyahati eminim bir çoğunuz duymuşsunuzdur. Bu yazımda astral seyahat ile ilgili sizi sıkmadan kısa bilgiler vereceğim  Öncelikle astral seyahat her zaman bilinçli yapılan bir eylem değil. Bilinçsizce de yapılabilir. Bilinçsizce yapılan bu eylem  uyku sırasında gerçekleşiyor. Tabiki bu sıradan bir olay değil.  Yani herkes uykusunda astral seyahate çıkabilir diye bir şey yok. Bunun bazı kuralları ve teknikleri mevcut. Uyunan ortam , ses seviyesi , ışık , düşünce yani kısacası ortam faktörü çok önemli.

Astral seyahatten biraz bahsetmek gerekirse ruhun bedenden ayrılma işlemi olarak adlandırabiliriz. Bu durum ruhunuzu bedeninizden ayırarak evrenler arası bir yolculuğa çıkmanıza sebep oluyor.  Bir çeşit rüya olarak da düşünebilirsiniz. Tek farkı bunu sizin yönetiyor olmanız. Yapan ve yaptığını iddia eden kişilerin yorumlarına göre bu şekilde başka ruhlarla görüşmek ve hatta ölülerle konuşmak mümkün. Tabiki denemediğim ve denemeyi düşünmediğim için böyle bir şeyin varlığı hakkında kesin bir şey söyleyemem. Kesin olan tek şey ruhunuzu bedeninizden çıkarma işleminin bilimsel olarak doğru olması. Tabiki ruh bedenden çıkınca ne yapar nereye gider kiminle konuşur orası meçhul.

Tabiki astral seyehete çıkmanın bir çok tehlikeli yanıda var. Bunlardan en önemlisi tabiî ki bedenden ayrılan ruhun geriye dönemeyip kaybolması. Ruhun kontrolünü kaybedip bedene geri döndürememek bu eylemin en can alıcı ve çaydırıcı noktası.  Ayrıca Geri döndürülse bile ruhta kalıcı hasarlar oluşması da mümkün. Yani bu eylemi gerçekleştirmek için bir çok şeyi göze almak gerekiyor.  Astral seyehati gerçekleştirdiğiniz zaman izleyici konumuna geçiyorsunuz. Ruhu başkalarının görmesi mümkün olmadığı gibi sizinde bu sırada kişilerle iletişime geçmeniz  mümkün olmuyor.  Ruh bedene nasıl döndürülür orasını bilemiyorum fakat bu eylemi gerçekleştirmeye karar vermek bana  çok mantıklı gibi görünmüyor.

Astral seyehatle ilgili kısa bilgiler
Bu eylemi 1 milyondan fazla kişinin gerçekleştirdiği biliniyor ve bunlardan 3 tanesi  bir kalp rahatsızlığı sebebiyle hayatını kaybetmiştir.
Amerikalı bir öğrenci astral seyehat yoluyla sınav sorularını görmüş ve bunu kanıtlamıştır.
Astral seyehatle ilgili uzman olan kişiler bununla ilgili ders vermektedir.
Hipnoz bir çeşit astral seyehat  çeşidi olduğu kabul edilmektedir

Astral seyahatle ilgili detaylı bilgiye sahip olmak isteyenler için ‘ Ruhlar Bölgesi ‘ filmini önerebilirim. Bu filmde uykusunda astral seyahate çıkan bir çocuğun bedenine geri dönemeyince ailesinin yaptıkları ve yaşadıkları en ince ayrıntısına karar işlenmiş. Gerilim ve korku türünde bir film astral seyahat ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız göz atabilirsiniz