Saç Bakımı

Schwarzkopf Taft Curl Saç Köpüğü

Saç ürünleriyle yazı maratonuna devam ediyorum.  Yaz boyunca iyi bir saç köpüğü arayışındaydım , kışın gelişiyle artık bu arayışı sonlandırıp yeniden ısıyla saçımı şekillendirmeye başladım. Fakat 1 ay önce gratis indirimin de bu ürünle karşılaştım. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra okuduğum yorumlarda da beğenilen bir ürün olduğunu görünce hemen satın alıp kullanmaya başladım.

Açıkca ifade etmek gerekirse herkes neyini bu kadar beğenmiş , övmüş anlam veremedim. Tabiki saç köpüğünden herkesin beklentisi farklı fakat ben ıslak bir görüntü bırakmasını sevmedim. 

Dilerseniz ürünü nasıl kullandığımdan biraz bahsedeyim. Öncelikle duştan sonra saçımı hafifce kurutarak alttan yukarı şekilde uygulayarak kullandım. Benim saçlarım zaten dalgalı olduğu için dalgaları tuttu fakat ekstra olarak bir kıvrım oluşturmadı. Çok sönük kaldı ki ben bu görüntüyü zaten hiç sevmiyorum. 
Bu işlemi beğenmeyince farklı bir kullanım şekline yöneldim saçlarımı hiç kurutmadan kendi halinde kurumasını bekledikten sonra saçlarıma uyguladım daha sonrasın da ise saçlarımı en tepeden sıkı bir topuz yaparak 15 dk bekledim. Bu şekilde uyguladığım zaman daha kabarık ve daha yoğun bukleler oluştu ama yine de ıslak görüntü nedeniyle pek sevmedim. 

Ürünün açıklamaların da doğal dalga ve kolay tarama olacağı vadediliyor , anlattıklarımdan da anlamış olduğunuz üzere doğal dalgayı bir kenara bırakın kolay tarama adına bir  şey mümkün  değil. Kalıcılık ve tutuculuk konusunda başarılı bir ürün olsa da ben bu ürünü yaz ayına kadar rafa kaldıracağım. Kışın saçınızı yıkayıp dışarı cıkmışssınız gibi bir görüntüyü seviyorsanız kullanabilirsiniz ancak ben yaz aylarında bu görüntüyü daha çok tercih ediyorum.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum benimki pembe olan yani 3 numara kalıcılığı olan ürün diğerlerini denemedim , nasıl oldukları konusun da bir fikrim yok ancak buna rağmen diğerlerini de beğeneceğimi pek sanmıyorum.

Köpük ürünlerin pratik oluşu beni her zaman cezbetmiştir ama bu ürün katiyen pratik değil. Çok fazla zaman gerektiren  saçta kalıntı bırakan , saçı sertleştiren bir daha kesinlikle satın almayı düşünmediğim bir ürün oldu.  
       ♥ Fiyatı 15 Tl 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir