Makyaj

Pastel Nude Oje 754 İncelemesi ve Tırnak bakımı

Pastel Nude Oje 754 Şu sıra nude ojelere kafayı fena halde takmış durumdayım. Çok severek kullandığım ürün ise pastelin nude ojeleri..
pastelin ojelerini zaten hep sevmişimdir.Pastelin bu ara en çok satan ürünleri ise bence açık ara nude serisi ürünleri.Ambalaj yapımı oldukca başarılı ve ilgi çekici..Ürünün sürümü ve kalıcılığı oldukça iyi…Bu tür acık renkler tırnaklarınızın daha bakımlı gözükmesine yardımcı olur.Eğer oje sürmekle uğraşmayı sevmeyen biriyseniz hem bakımlı hemde günlerce kalıcı olabilecek bir ürün arıyorsanız pastelin nude serisine mutlaka bir şans vermenizi tavsiye ederim. Yaklaşık iki aydır sürekli bu ojeyi kullanıyorum tam anlamıyla sür cık yapabildiğim bir oje ve bu durumdan cok memnunum. Koyu renk ojelere özellikle kırmızı ve tonlarına aşık olmama rağmen iki aydır koyu renk ojelerimi rafa kaldırdım. Ben iki kat sürüp kullanıyorum ama yapısı ince olduğu için üç katta sürülebilir. Ürünün fiyatı bence oldukca uygun.
Yaklaşık 3 tl gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. Madem oje konusuna giriş yaptık size tırnak bakımıyla ilgili küçük ipuçlarıda vereyim 🙂
Öncelikle ojelerinizi asetonsuz bir oje çıkarıcıyla cıkarmanızı tavsiye ediyorum çünkü asetonsuz oje cıkarıcılar tırnaktaki nem kaybını azaltıyor.
Ojelerinizi çıkardıktan sonra mutlaka nemlendiriciyle tırnaklarınızı ve ellerinizi nemlendirmeye özen gösterin.
Eğer oje sürmeye yeni başladıysanız ve eliniz oje sürmeye alışmamışsa açık renkli ojelere öncelik vermelisiniz.
Sizde benim gibi ojesiz dışarı cıkmayanlardansanız sürekli oje sürmekten sararan tırnak sorununu biliyorsunuzdur. Bunun için benim kullandığım yöntem ise limon..
Ojelerimi cıkarttıktan sonra tırnaklarımı limon suyu içinde yaklaşık 5-6 dk bekletiyorum.Sizede bunu mutlaka tavsiye ediyorum 🙂
Benim şimdilik size anlatacaklarım bu kadar umarım yararlı olmuştur 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir