Makyaj

Muazzam kokuya sahip bir fondöten / Flormar Soft Touch Fondöten

Fondöten incelemeleriyle  yine sizinle birlikteyim. Havların soğumasıyla birlikte farklı fondöten arayışları içerisine girdim. Önceliğim tabiî ki uygun fiyatlı ve performansı yüksek ürünlerden yana fakat yaz aylarında alıp kullanmadığım bir ürünü deneme fırsatı buldum. Bahsettiğim fondöten flormarın soft touch isimli ürünü. Aslında ürünü kullanmama sebebim ürünle yaşadığım lanet bir anıydı. Amlalajı sebebiyle ürünü açtığım anda bir avuç fondöten yere fırladı üstüm başım berbat oldu bende o gün fondötene bi köşeye attım ve bir hafta öncesine kadar da hiç kulanmadım.

Ürünle tanışma hikayemi de kısaca anlatayım flormara gittiğim sırada bu ürünün indirim de 10 tl oldugunu gördüm ve mağazada denediğim de yüzümdeki duruşu hoşuma gitti. İndirimde olduğu için açık tonları tükenmişti bu yüzden cilt tonum dan 1 ton koyu bir renk almak zorunda kaldım , aslında amacım yazın bronzlaşıp bu ürünü kullanmaktı fakat umduğum gibi olmadı.

Ürün doğal içeriklere sahip yumuşak yapısı olduğu iddia edilen bir fondöten fakat bence yapısı çok da  yumuşak değil. Özellikle fırçayla uygulanırken kalıp gibi duruyor. Bu yüzden mutlaka süngerle uygulanması gereken bir ürün. Aslına bakarsanız kapatıcılığı da oldukça iyi. Fakat kalıcılık konusunda çok başarılı olduğunu söyleyemem.  ;Ürünü ambalajı dışında oldukça beğendiğimi söylemeliyim , umarım ambalajını en kısa zamanda yenilerler 🙂 Tüm cilt tipleri için uygun bir ürün olduğu söylense de ben kuru cilt tipine sahiplerin beğeneceğini düşünmüyorum.

Aaa bu arada ürünün fiyatını söylemedim satış fiyatı 27 tl fakat ben indirimden  10tl ye satın aldım , ben alalı 2 ay oldu ama ürün hala flormarın sitesinde 10 tl ye satılıyor. Denemek isterseniz mutlaka göz atın derim. Ürünün muazzam kokusundan da bahsetmedim sanırım. Flormarın fondötenlerinin bir çoğu parfümlü en azından benim denediğin diğer 3 fondöteni de parfümlüydü fakat bunun kokusu bambaşka  , o kadar güzel ki anlatamam ayrıca sürdükten sonra hemen yok olmuyor , 1 saate kadar kokusu aynen ilk sürdüğüm gibi kalıyor . Tabi eğer parfümlü ürünlere karşı hassasiyetiniz varsa tavsiye etmem.

2 thoughts on “Muazzam kokuya sahip bir fondöten / Flormar Soft Touch Fondöten

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir