Cilt Bakımı

Loreal Paris Mıcellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu * Uygun Fiyatlı Ve Başarılı*

♥LOREAL SKIN EXPERT PARIS MICELLAR ♥

Miseler su kullanmayı da denemeyi de çok seviyorum. Hemen hemen tüm markaların miseler suyunu denedim ve loreal parisin bu miseler suyu ilk üçe girmeyi  başardı. Daha önce dikdörtgen biçimli olanını kullanmıştım fakat çok yapış yapıştı ve tekrar satın almadım.Hatta bu ürünü satın alırken beklentimi düşük tutmaya çalıştım. Fakat beni şaşırtmayı başardı herhangi bir yapışkanlık hissi bırakmıyor. Makyajı iyi çıkarıyor hatta göz makyajını bile. Tabiki suya dayanıklı rimel kullanmadığım zamanlarda 🙂  

Ürünün içeriğin de alkol , parfüm ve paraben yok eğer tamamen saf bir ürün arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Ben kullanım açısından oldukça beğendim hatta bence biodermanın miseler suyunun muadili olabilecek kadar başarılı. Uygun fiyatlı olmasının yanında etkileri de beni memnun etmeyi başardı.. Aynı zaman da iki farklı seçeneği var. Biri   karma diğeri ise kuru cilt tipleri için. Fiyatı 20 tl. 400 ml bir şişe olduğu için uzun süre kullanabilirsiniz.

   ♣Herhangi bir hassasiyet yapmadı.
    ♠Cildimi kurutmadı.
    ♦Göz makyajımı silerken gözümde yanma veya alerjik etkiye sebep olmadı.
    ♥ Yapışkanlık hissi bırakmadı

Miseler suyu ne zaman ve nasıl kullandığımdan biraz bahsedeyim o zaman
Öncelikle yoğun ten makyajı yaptığım zamanlar da fondötenin fazlasını almak amacıyla pamuk yardımıyla ilk adım olarak cildimi temizlemek için kullanıyorum. Daha sonra uygun bir temizleme jeliyle yüzümü derinlemesine temizliyorum. Bu işlemden sonra tekrar pamuk yardımıyla miseler suyla boynumu saç diplerimi yabi jelin temizlemediği yerleri iyice siliyorum.

Hiç makyaj yapmadığım günlerde de yine cildimi temizlemek için miseler su kullanıyorum. Makyaj yapmadığında cildini temizlemeyenler var mı aramızda ? Umarım yoktur 😀 Çünkü makyaj yapsanız da yapmasanız da gün içerisin de havada bulunan kir ve mikroplar yüzünüze yapışır bu yüzden gece yatmadan önce mutlaka cildi derinlemesine temizlemek gerekir.

Bir diğer kullanım şeklim ise sabah uyandığımda veya makyaj yapmadan önce. Yine aynı şekilde bir pamuk yardımıyla yüzümü ve boynumu iyice temziledikten sonra makyaj yapmaya başlıyorum. Her sabah yüzümüzü yıkadığımızı göz önünde bulundurursak derinlemesine temizliğe yardımcı olması için miseler su kullanmakta bir o kadar mantıklı.

4 thoughts on “Loreal Paris Mıcellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu * Uygun Fiyatlı Ve Başarılı*

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir