Makyaj

Krem Far hakkında İp Uçları ve Maybelline Color Tattoo

                                                     ♥Krem Far hakkında ip uçları ve Maybelline Color Tattoo♥
Yazın en sık kullandığım ürünlere göz atarken krem farları yazın en sıcak aylarında bile elimden düşürmediği mi fark ettim ve bu yüzden krem farlarla ilgili bir yazı yazmaya karar verdim. Öncelikle krem farların uygulaması  kolay ve kalıcılığı çok iyi olduğu için özellikle yaz aylarında çok sık kullandım.
Eğer uzun uzun fark sürmekle renkleri birbiriyle karıştırmakla uğraşmak istemiyorsanız mutlaka söz atmanızı tavsiye ederim. Ben maybelline markasının krem farlarını oldukça başarılı buluyorum. Hem uygun fiyatlı olmaları hemde uygularken parça parça durmuyor olmaları büyük bir avantaj.

 


Krem farları ister ince uçlu bir fırçayla isterseniz de parmağınızla kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Açıkcaası ben parmağımla uygulamayı daha çok seviyorum.  Tabiki kremürün olduklarından dolayı toz farlara oranla çok çok daha kalıcı ve çıkarması bir o kadar zorlar. Bu yüzden yağ bazlı bir makyaj temizleyici ile gözünüzü tahriş etmeden çıkarabilirsiniz.
Bir çok fraklı markanın krem farları mevcut fakat ben hem fiyat hemde performans acısından çok beğendiğim veulaşılması kolayu olduğu için maybelline markasını tercih ediyorum.
Her krem , jel formunda ki her üründe olduğu gibi saklama konusu da bir o kadar önemli. Eğer kapağını iyi kapatmaz veya güneş olan bir ortamda bekletirseniz  kolayca kuruyabilirler. Saklama talimatlarında belirtildiği gibi kapağının üzerine koymak gerekiyor.

Fakat  olurda bunlara dikkat etmenize rağmen ürün kurursa bununda çözümü var. Sıcaga yakın bir suyun içerisinde kapağını kapattığınız krem farınızı bekleterek eki haline getirebilirsiniz. Tabiki bu uygulama tamamen kurumuş farlarınız için işe yaramayacaktır.
Ayrıca makyaj da kullanılan cildin daha parlak görünmesine yardımcı olan yağlarıda krem farınızın içerisine damlatarak daha pigmentli olmasını sağlayabilirsiniz.

Son olarak resimdeki ürünlerden bahsetmem gerekirse maybelline markasına ait biri pembe diğeri kahve alt tonlu iki ürün. Özellikle kahverengi olanı bronz ışıltılara sahip muazzam bir renk. 35 on bronze .Son bahar ve kış aylarında yaza oranla cok daha fazla kullanacağım bir renk .

Diğeri ise 65  Pink Gold isimli tamamen yazlık bir far. Dediğim gibi özellikle yaz aylarında elimden düşürmediğim ışıltılı bir far. Renk benim zevkime hitap etmemesine rağmen oldukça severek kullandım. Fakat kışın kullanılabilecek bir renk olduğunu düşünmüyorum.
Maybelline Color Tattoo ‘ların fiyatı 20 tl indirimde 10 tl ye kadar düşüyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir