Makyaj

Hafif Yapısıyla Kendinden Söz Ettiren* Pastel Sun Light

 

Hafif yapısıyla bağımlılık yaratan çok tatliş bir aydınlatıcıdan bahsedeceğim bugün. Ben çok fazla aydınlatıcı kullanan biri değilim açıkçası, bu yüzden aydınlatıcılara yatırım yapmayı da sevmiyorum , fakat bu ürünü aldığım günden beri elimden düşürmüyorum. Eğer yoğun bir beklentiniz varsa tabiki bunu karşılamayacaktır. Çok yoğun ve çok kalıcı bir yapısı kesinlikle yok eminim bi çok kişi bu özelliğini sevmeyecektir ama benim gibi hafif yapılı ve çok simli olmayan aydınlatıcıları seviyorsanız mutlaka göz atmalısınız. Ben aydınlatıcıyı yoğun kullanmayı seven biri değilim sanırım bu yüzden bu ürünü bu kadar çok sevdim. 🙂

Ürünü özelliklerini kısaca maddeleyeyim o zaman  😛 

 1. *Öncelikle cidden çok hafif bir yapısı var , tamamen günlük kullanıma uygun.
  *Kalıcılığının çok iyi olduğunu söyleyemeyeceğim , sabah uyguladığınız ürün akşam uçup gidiyor.
  *Likit bir ürün olduğu için kullanımı çok kolay , eğer yeni yeni aydınlatıcı kullanmaya başladıysanız bu tarz *Likit aydınlatıcılara kesinlikle şans vermelisiniz.
  *Bende olan bronz ve gold ışıltılar içeriyor fakat pembe alt tonlu olanı da mevcut.
  *Fondötenin altına cilde ışıltı vermesi içinde uygulanmaya çok uygun olan bir ürün. Hatta ben özellikle son zamanlar da bu şekilde kullanmayı daha çok tercih ediyorum.
  *Ürünün yapısı yoğun olmasına rağmen ciltte tabaka görüntüsüne neden olmuyor.
  *Sanırım tek sevmediğim özelliği ambalajı, sebebi ise oje tipli bir ambalaja sahip olması uç kısmı kıl yapıya sahip bu yüzden ürünün içine soktuğunuz da kılları bozulabiliyor. Bu yüzden çok kullanışlı değil.
  *Ayrıca kıl yapıya sahip olması sebebiyle hijjenik olmama gibi bir durumu da söz konusu.

 Ω Pastelin bu likit aydınlatıcısının fiyatı 25 tl fakat indirim de 12 tl ye kadar düşüyor , eğer ürünü satın almak istiyorsanız indirimi beklemenizi tavsiye ederim.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir