Makyaj

Flormar Invisible Cover HD Fondöten

                                               ♠  Flormar Invisible Cover HD Fondöten ♠

Yeni deneme fırsatı bulduğum flormar hd fondöten hakkında bir yazı yazmak ve sizlere de tavsiye etmek istedim. Çünkü ben kullanırken neden daha önce almadım diyerek kendime oldukça fazla kızdım.
İlk olarak fondötenin yapısından biraz bahsedeyim. Su bazlı bir fondöten değil dolayısıyla çok ince yapıya da sahip değil. Fakat yoğun bir yapısı da yok. Orta kapatıcılığa sahip , sarı alt tonlu bir ürün. Kapatıcılığını arttırmak için kat kat uygulamanız durumun da bile maske gibi durmuyor.

♠ 40tl♠

Ayrıca Mat bir fondöten de değil bu yüzden hem kuru hemde yağlı cilt tipleri için uygun.  Ben karma cilt tipine sahibim fakat yazın yağlıya dönük oluyor bu yüzden gün içerisinde pudrayla sabitlemediğim zaman bende parlama yaptı, fakat sizin cildiniz normal veya kuruysa sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

 Gelelim fondötenin içeriğine HD olmasından anlamış olduğunuz gibi kameralar da kusursuz bir cilt yapısına sahipmişsiniz gibi görünüyor. Fotoğraflar da ciltte herhangi bir parlama veya maske gibi bir görüntü oluşmuyor.  Fotoğraf çekilmeyi seviyorsanız farkı kesinlikle anlayacaksınız. Zaten fondöten üretilirken 7 farklı ışıkta test edilmiş.

Kalıcılığı fiyatıyla orantılı diyebilirim. Sabah süreyim akşama kadar çıkmasın diyorsanız bu fondöten pek uygun olmayacaktır.  Ama ona rağmen birkaç saat gayet güzel durumda kullanılabiliyor.
Bende birkaç saat sonra burun çevresinden dökülme yapmaya başladı tabiî ki bu cilt tipiyle de alakalı bir durum.  Ürünün fiyatı 40 tl fakat flormar düzenli indirimler yapan bir firma indirimi bekleyerek 20 tl ye satın alabilirsiniz.

Ürün parfümlü bir içeriğe sahip kokusu kesinlikle rahatsız edici yapaylıkta değil aksine nemlendirici gibi kokuyor.Ürünü uyguladıktan sonra bu koku tamamen yok oluyor. Fakat yine de parfümlü ürünleri sevmiyorsanız kokusu sizi rahatsız edebilir.
Ürünün renk skalası  da geniş , satın alırken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Flormar son bir yıldır çıkardığı ürünlerle beni şaşırtmayı ve kendine hayran bırakmayı başardı. Fırçalar , fondötenler, rujlar , pudra ve allıklar ve hatta her koleksiyon için özel ambalajlar !! Vay be dedirtti .  Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra oldukça başarılı olduklarını da ekleyerek yazıyı sonlandırayım. 🙂  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir