Saç Bakımı

Elseve Mucizevi Yağ İncelemesi ♠
 

Daha önceki yazımda elsevi’in  2 li bakım spreyinden ne kadar nefret etiğimi anlatmıştım. Kesinlikle bedava verseler dahi kullanılmaması gereken bir ürün olduğunu söylemiştim , oldukça açımasız oldum sanırım bu konuda.
Bu kez ise elseve’in sevdiğim bir ürününden bahsedeceğim. Yağ formunda ki üründen yani. Saç bakımıyla ilgili çıkardığı bu yağı çok uzun zamandır kullanıyorum. İlk başta cam bir şişede satışa sunuldu fakat daha sonra sebebi nedir bilmem plastik ambalajlı ürüne geçiş yaptılar. Taşıması daha kolay aslında J Bende ki ürün klasik olanı kırmızı ve mor kapaklısı da var fakat denemedim.

2  li spreyi ne kadar sevmiyorsam aksine bu ürünü de o kadar çok seviyorum . Bu iki ürünü aynı markanın çıkardığına inanmak biraz güç olsa da eğer elseve’in bir ürününü satın almak istiyorsanız kesinlikle mucizevi yağını satın almalısınız. Ürünün içerisin de bulunan çiçek özleri saça bakım yaparken aynı zamanda onarım da sağlıyor.

Kuru saça da ıslak saça da çok rahatlıkla uygulanabiliyor. Yeri geliyor saç maskesi olarak kullanıyorum yeri geliyor ısıdan korumak için kullanıyorum. Yani sizin anlayacağınız çok yönlü muazzam bir ürün. Kısaca size ürünü ne amaçla kullandığımı anlatayım.

♠ Saçlarımın kuru ve neme ihtiyacı olduğunu hissettiğim zamanlarda elime olabildiğince çok ürün alıp diplerden masaj yaparak uçlara kadar uyguluyorum. Yağ ile masaj yapınca saç köklerim de bulunan kılcal damarlar harekete geçiyor o yüzden masaj adımını atlamamak gerek J Saçıma yağı iyece boca ettikten sonra yarım saat bekliyorum ve saçımı yıkıyorum.  Burada dikkat edilmesi gereken nokta saçınıza su değdirmeden önce şampuanlamanız aksi taktir de yağın saçınızdan çıkması biraz zaman alabilir.

 İnce telli saçlara sahip olduğum için elektriklenmeye oldukça müsait bu yüzden böyle bir durumla karşılaştığım zaman elime yarım pompa alıp iyice ısıtarak hafif hareketlerle elektriklenen böyleye uyguluyorum.

♠ Duştan sonra saçımın kolay taranması içinde yine bu ürüne başvuruyorum. Hem saçımın kolay taranmasına yardımcı oluyor hemde bakım yapıyor. Ayrıca saçımı ısıdan korumak içinde kurutmadan veya ısı uygulamadan önce uyguluyorum.

♠ Saç uçlarının ne kadar kolay nemsiz kaldığını ve ne kadar kolay kırıldığını hepiniz biliyorsunuzdur. Bu yüzden gün içerisinde saç uçlarıma uygulayarak nem ihtiyacını karşılıyorum.
Kolay ulaşılabilir olan bu elseve’in mucizevi yağını 15 tl satın alabilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir